Market-Mağaza ve Depo Operasyonu

Yerinden Değil, Yerinde Yönetim!

Veyron Mobil Muhasebe’ye ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Veyron Mobil Muhasebe, işletmelerin bilgisayara ihtiyaç duymadan muhasebe işlemlerini yapmalarına imkan sunar.  Muhasebe ve alış satış yönetimi artık çok kolay. Veyron sizi bilgisayar başına mahkum olmaktan kurtarıyor. Veyron Mobil Muhasebe ile işiniz avucunuzun içinde ve her zaman yanınızda.

Hemen deneyin…

Form

Etiket Baskı

Mağazanızı yönetirken etiketsiz ürünlerin etiketini veya indirim etiketlerini mobil yazıcılar ve ağ yazıcıları üzerinden basabileceğiniz etiket baskı modülüdür.

Form

Depo Sayım

Mağazalarınızı ve depolarınızı sayıp stokların güncellenmesi için hazırlanmıştır. Kontrollü sayım ve kontrolsüz sayım diye ikiye ayrılır. Bazı firmalar ellerindeki stok bilgisine göre kontrollü sayımı kullanırken bazı firmalar barkodları okutup geçerek kontrolsüz sayımı tercih etmektedir.

Form

Plansız Malkabul

Sipariş verilmeden mağazaya gelen ürünlerin mal kabul işlemleri irsaliye veya fatura olarak buradan yapılır. İrsaliye olarak girişi yapılan bu mal kabullere istinaden daha sonra faturalama işlemi yapılır. Özellikle günlük alınan süt yoğurt ekmek gibi ürünler plansız mal kabul işlemi kullanılır.

Form

Planlı Malkabul

Verilen siparişe istinaden yapılan mal kabul işlemidir. Birden fazla sipariş birleştirilerek mal kabul işlemi yapılabilir.

Form

Şube Sipariş

Mağazaların siparişlerini merkez depoya verdikleri bölümdür. Sipariş esnasında ana gruba göre ürünler filtrelenebilir okuyucu veya kamera yardımıyla barkod okutulabilir veya stok kodundan, ürün isminden manuel olarak arama yapabilirsiniz.

Form

Satınalma Sipariş

Mağazalardan veya merkezden firmalar sipariş verilen bölümdür. Sipariş esnasında ana gruba göre ürünler filtrelenebilir okuyucu veya kamera yardımıyla barkod okutulabilir veya stok kodundan, ürün isminden manuel olarak arama yapabilirsiniz.

Form

Planlı Deposevk

Şubelerden gelen siparişler istinaden yapılan depo sevk işlemidir. Sevk esnasında ana gruba göre ürünler okuyucu veya kamera yardımıyla barkod okutulabilir veya stok kodundan, ürün isminden manuel olarak arama yapabilirsiniz. Ürünleri listeden seçerekte ilerleyebilirsiniz. Eğer ürün şubede tekrar mal kabul yapılacaksa kamyon depolar açarak bir sonraki adımda anlatacağımız işlemle ürünlerin direk şubeye girmesini engelleyebilir ve kontrolü artırabilirsiniz.

Form

Şube Sipariş Teslim

Kamyona yüklenen ürünler şubeye ulaştığında buradan şubeye teslim edilerek ürünlerin şube stoğuna girmesi sağlanır. Burada Şube Sevk Kabul (işlemi şube personeli yapıyorsa ve kendi cihazını kullanıyorsa) yapılabilir veya Şube Sevk Teslim (işlemi kamyon personeli yapıyorsa ve kendi cihazını kullanıyorsa) yapılabilir.

Form

Depo Sevk

Ürünler A deposundan B deposuna direk olarak sevk olduğu bölümdür. Sipariş kontrolü yoktur. Sevk esnasında ana gruba göre ürünler filtrelenebilir okuyucu veya kamera yardımıyla barkod okutulabilir veya stok kodundan, ürün isminden manuel olarak arama yapabilirsiniz. Dilerseniz ürünleri listeden seçerek ilerleyebilirsiniz

Form

Brim Barkod Tanıtım

Ürünlerin çok fazla barkodu değişebilmekte veya depolarda koli barkodları tanımlanmak istenebilmektedir. Bu kısımda stoktaki mevcut bir ürüne farklı bir birime veya aynı birime yeni bir barkod tanıtabilirsiniz.

Kullanıcı Görüşleri

Ceki Kohen

"Kullanımı en kolay market muhasebe programı. Çamlıca Barkod ile iletişim kurarak her türlü desteği alabilirsiniz."

“Samet Eroğlu

"Uygulama içireği, tasarım ve raporlama kolayli herseyiyle mükemmel..."

Cem İrken

"Herşey gayet iyi düşünülmüş. Kullanım kolaylaştırılmış. Cari hesap veya kasa gibi bütün detayları görebiliyoruz. Yapanlara teşekkür ederim."

“Şeref Seyen”

"3-4 gündür denemeler yapıyorum, ihtiyacımı karsilayacagini düşünüyorum. Kullandikca ihtiyac duyacağım hususlarda destek alabilir ve geri bildirimlerimiz ile gelismesine arti olacak fikirlerimiz değerlendirilir ise harika olur."

“Sibel Çelik”

"Super. Olumsuz yorumlara inat harikasiniz:) başarılarınizin devamini diliyorum ellerinize sağlık."

“Veysel Karadağ”

"Çok detaylı ve başarılı Çok hızlı çalışıyor. Tebrikler"

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi
09:15am – 18:30pm
09:15pm – 17:45pm

Pazar

Bize Ulaşın

Herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin!

Bizimle İletişime Geçin

1 + 14 =