Satış Ekibinizin Yol Arkadaşı

İster Sıcak, İster Soğuk Satış

Başlarken

Veyron Mobil Muhasebe’ye ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Veyron Mobil Muhasebe, işletmelerin bilgisayara ihtiyaç duymadan muhasebe işlemlerini yapmalarına imkan sunar.  Muhasebe ve alış satış yönetimi artık çok kolay. Veyron sizi bilgisayar başına mahkum olmaktan kurtarıyor. Veyron Mobil Muhasebe ile işiniz avucunuzun içinde ve her zaman yanınızda.

Hemen deneyin…

Form

Cari Takibi

Alış veya satış yaptığınız carileri kaydedin, uygulanacak iskonto oranlarını belirleyin. İstediğiniz herhangi bir zamanda cari kaydını sorgulayarak, bilgilerine ulaşın, bakiye bilgileri ve hesap ekstresini görüntüleyin, alış – satış yapın, tahsilat – tediye işlemlerini yapın veya konum bilgisini kaydederek harita üzerinde yol tarifi alın.

Form

Stok Takibi

Stoklarınızı, fiyat, KDV bazında tanımlayabilirsiniz. Stoğunuza sınırsız sayıda birim belirleyebilir, birime bağlı barkodlar veya fiyat içeren barkodlar tanımlayabilirsiniz. Stoğunuzun hangi depoda kaç adet bulunduğunu anlık görüntüleyebilirsiniz. Stok guruplarınızı veya reyonlarınızı tanımlayıp, bu tanımlara göre stok takibi, alış-satış veya sayım yapabilirsiniz.

Form

Fiyat Gör

Ürünlerin fiyatlarının doğruluğunu kontrol etmek amaçla kullanabileceğiniz basit bir arayüzdür. El terminallerinin barkod okuyucusu, telefonların kameralarından veya bluetoothla tablete telefona bağlı bir barkod okuyucu vasıtasıyla ürünlerin barkodları okutularak ürünlerin fiyatları kontrol edilebilir.

Form

Sıcak Satış

Satış işlemleri tüm satış faturasının oluşturulduğu kısımdır. Cari seçtikten sonra üzerinde tıklayarak satışa başlanabilir veya direk satış ekranında iken önce cari seçerek satışa başlanabilir. Satış esnasında ana gruba göre ürünler filtrelenebilir okucu veya kamera yardımıyla barkod okutulabilir aynı zamanda stok kodundan veya ürün isminden manuel olarak da arama yapabilirsiniz. Satış esnasında müşteriye ait farklı adreste depo veya şubeler varsa onlar seçilerek ilerlenebilir. Müşteriye ait tanımlı iskontolar veya fiyatlar varsa o fiyatlara göre sistem çalışır. İstenirse yetkiye bağlı olarak iskonto yapılabilir veya fiyat değiştirilebilir.

Hazırlanan evrak yedeklenmediği sürece veya arka taraftaki entegre programa gönderilmediği sürece üzerinde değişiklik yapılabilir, yazdırılabilir.

Form

Planlı Satış

Planlı Satış: Sipariş planlı satış bölümünden siparişe uygun olarak ürünler hazırlanır ve sevkiyat yapılır. Teslim edilemeyen ürünler bekleyen siparişte kalır. aynı firmaya ait birden fazla sipariş mevcutsa siparişler birleştirilebilir. siparişe göre planlı satışta sipariş miktarı fiyat ve iskonto kontrolü yapılır.

Form

Sipariş İşlemleri

Sipariş işlemleri tüm müşterilerden alınan siparişin oluşturulduğu kısımdır. Cari seçtikten sonra üzerinde tıklayarak siparişe başlanabilir veya direk sipariş ekranında iken önce cari seçerek de siparişe başlanabilir. Sipariş esnasında ana gruba göre ürünler filtrelenebilir okucu veya kamera yardımıyla barkod okutulabilir veya stok kodundan, ürün isminden manuel olarak arama yapabilirsiniz. Sipariş esnasında müşteriye ait farklı adreste depo veya şubeler varsa onlar seçilerek ilerlenebilir. Müşteriye ait tanımlı iskontolar veya fiyatlar varsa o fiyatlara göre sistem çalışır. İstenirse yetkiye bağlı olarak iskonto yapılabilir veya fiyat değiştirilebilir.

Hazırlanan evrak yedeklenmediği sürece veya arka taraftaki entegre programa gönderilmediği sürece üzerinde değişiklik yapılabilir, yazdırılabilir.

Form

Tahsilat İşlemleri

Firmalara yapılan satışların tahsilatlarının yapıldığı bölümdür. Önce cari seçerek veya tahsilat işleminden cari seçerek işleme başlanabilir. Nakit, çek, senet, havale sözü, kredi kartı ile tahsilat yapılabilir.

Form

Tediye İşlemleri

Firmalardan yapılan satın alma işlemlerinin ödemesi için kullanılır. Önce cari seçerek veya tahsilat işleminden cari seçerek işleme başlanabilir. Nakit, çek, senet, havale sözü, kredi kartı ile tahsilat yapılabilir.

Form

Günlük Özet

Program kullanıcısının günlük yaptığı işlemleri gösteren basit bir rapordur.

Kullanıcı Görüşleri

Ceki Kohen

"Kullanımı en kolay market muhasebe programı. Çamlıca Barkod ile iletişim kurarak her türlü desteği alabilirsiniz."

“Samet Eroğlu

"Uygulama içireği, tasarım ve raporlama kolayli herseyiyle mükemmel..."

Cem İrken

"Herşey gayet iyi düşünülmüş. Kullanım kolaylaştırılmış. Cari hesap veya kasa gibi bütün detayları görebiliyoruz. Yapanlara teşekkür ederim."

“Şeref Seyen”

"3-4 gündür denemeler yapıyorum, ihtiyacımı karsilayacagini düşünüyorum. Kullandikca ihtiyac duyacağım hususlarda destek alabilir ve geri bildirimlerimiz ile gelismesine arti olacak fikirlerimiz değerlendirilir ise harika olur."

“Sibel Çelik”

"Super. Olumsuz yorumlara inat harikasiniz:) başarılarınizin devamini diliyorum ellerinize sağlık."

“Veysel Karadağ”

"Çok detaylı ve başarılı Çok hızlı çalışıyor. Tebrikler"

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi
09:15am – 18:30pm
09:15pm – 17:45pm

Pazar

Bize Ulaşın

Herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin!

Bizimle İletişime Geçin

1 + 6 =