Bugün size Veyron muhasebeden bahsetmek istiyorum.

Veyron Mobil Muhasebe ile tüm satış operasyonlarınızı yürütebilir sıcak ya da soğuk satış yapabilir, sipariş toplayabilir sayım yapılabilir deponuzu kontrol altında tutulabilir, kamyon ya da merkez depo personeliniz ve satış ekibinizin maksimum performans ile çalışmasını sağlayabilirsiniz

Sahaya çıkan sıcak satış personeliniz Veyron Mobil Muhasebe ile Android el terminali ile sabahleyin aracına kamyon yükleme işlemini yapar daha sonra kendisini belirlenen rotaya göre veyahut rotasız olarak müşterilerine satışlarını yaptıktan sonra kredi risk tanımına göre müşterilerinin tahsilatlarında yaparak ofise geri döner gün sonunda kamyonun Android el terminali ile sayarak boşaltır ve tüm satış operasyonunu doğru şekilde tamamlamış olur.
Eğer sisteminiz soğuk satış üzerine kurulu ise satış ekibiniz sizin vermiş olduğunuz rotaya uygun olarak siparişlerinizi el terminali, tablet veya telefon ile toplar. Toplanan bu siparişleri anında merkez ofisinize ulaşır. Merkez ofisiniz tarafından onaylanan siparişler depo personelinin elindeki el terminallerine düşer ve bu el terminallerinde siparişler hazırlanarak sevkiyata hazır olarak bekletilir veya gönderilir. Gene sahadaki personeliniz sizin vermiş olduğunuz yetkiye dayanarak sahadan sizin istediğiniz şekilde tahsilatları toplar. Satışlar tamamen kredi risk durumuna bakarak yapılır gene tahsilatlar nakit, kredi kartı, çek senet veya ödeme emri şeklinde olabilir
Satış esnasında ödeme durumuna göre veya müşterinin satın alma durumuna göre farklı fiyat tipleri uygulanabilir. Müşterileriniz sınıflandırılabilir. Fiyat listeleri oluşturulabilir ve ilgili fiyat listesi ilgili müşteriye atanarak sahada personelinizi zor duruma sokan problemlerden kaçınmanızı sağlar.

Çok şubeli yerlerde müşterinizin 3-5 şubesini A bölgesindeki personelinize atarken B bölgesindeki farklı şubeleri başka bir personelinize atayabilirsiniz.

Veyron tamamen Android el terminali , telefon, tablet veya IOS işletim sistemine sahip telefon veya tablet üzerindeki database üzerinden çalışmakta olup internet olmasa dahi satış durmaksızın devam eder. İnternet bağlantısı kurulduğu anda üzerindeki evrakları (fatura, irsaliye, sipariş, tahsilat evrakları) merkeze gönderir. Merkezdeki oluşan yenilikleri de (stok, cari, fiyat listeleri, satış şartları) kendi üzerine çeker.

Stok kontrolünü en doğru şekilde yapmanın yolu Veyron Mobil Muhasebeden geçmektedir.
E-fatura, e-irsaliye, e-arşiv fatura düzenlemek için artık uğraşmaya gerek yok. İster satın alarak ister kiralayarak Veyron kullanamaya hemen başlamak için daha ne bekliyorsunuz.

İster Android ister IOS veya ister telefon ister el terminali ister tablet. Nerede istersen orada kullan.