Notice: Undefined variable: file in C:\Inetpub\vhosts\veyron.com.tr\httpdocs\wp-content\plugins\wp-optimize\minify\class-wp-optimize-minify-functions.php on line 1112

Hakkımızda

El Terminali Programı Hakkında

Yazılım ekibimiz tarafından sahada satış yapan veya sipariş alma işlemi yapan firmalar ve depolarını mağaza ve market stoklarını kontrol altına almak isteyen firmaların kullanımı için geliştirilmiş Andorid ve Ios işletim sistemleri üzerinde çalışan yeni nesil el terminali programı.

Mobil saha satış programı ile sahaya sıcak satış yapan firmaların araç yüklemeden başlayarak rota takibine uygun olarak müşteri ziyaretleri sırasında e-fatura, e-arşiv ve e-irsaliye ile satış yapmak ve tahsilat yapmak için kullanılır.

Sahada soğuk satış yapan firmaların personeli ise belirlenen rota takibini yaparak sahadan topladıkları siparişler merkez depoya ulaşır ve buradan el terminali yazılımı ile araçlara yükleme yapılarak sevk işlemi yapılır.

Market, mağaza ve depo yönetiminde ise etiket baskı programı ile etiketlemeden, şube siparişine, depo sevk işlemine, mal kabule kadar tüm iş süreçlerinin takip edildiği el terminali yazılımı kullanıcı dostu olarak en rekabetçi şekilde sizlerin hizmetinde.

 

Vizyonumuz

Yüksek kalitede ve değer katan çözümlerle, bir hizmet sağlayıcının çok ötesinde, stratejik iş ortağı olarak birlikte çalıştığı iş ortaklarının fark oluşturmasını sağlayan, Türkiye’de ve dünyada başarılı, örnek alınan, ileri görüşlü ve yenilikçi bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Sürekli gelişen ve yüksek performanslı bir ekip olarak, rekabetçi ve hızla değişen sektörde, ileri teknolojiye ve gelişmeye açık; müşteri odaklı çözümler geliştirmek adına sistemli ve ekip ruhuyla çalışmaktır.

Kullanıcı Görüşleri

Ceki Kohen

"Kullanımı en kolay market muhasebe programı. Çamlıca Barkod ile iletişim kurarak her türlü desteği alabilirsiniz."

“Samet Eroğlu

"Uygulama içireği, tasarım ve raporlama kolayli herseyiyle mükemmel..."

Cem İrken

"Herşey gayet iyi düşünülmüş. Kullanım kolaylaştırılmış. Cari hesap veya kasa gibi bütün detayları görebiliyoruz. Yapanlara teşekkür ederim."

“Şeref Seyen”

"3-4 gündür denemeler yapıyorum, ihtiyacımı karsilayacagini düşünüyorum. Kullandikca ihtiyac duyacağım hususlarda destek alabilir ve geri bildirimlerimiz ile gelismesine arti olacak fikirlerimiz değerlendirilir ise harika olur."

“Sibel Çelik”

"Super. Olumsuz yorumlara inat harikasiniz:) başarılarınizin devamini diliyorum ellerinize sağlık."

“Veysel Karadağ”

"Çok detaylı ve başarılı Çok hızlı çalışıyor. Tebrikler"

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi
09:15am – 18:30pm
09:15pm – 17:45pm

Pazar

Bize Ulaşın

Herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin!

4 + 10 =