Satış Ekibinizin Yol Arkadaşı

Mobil Saha Satış Programı

Araçta Muhasebe Sistemi

Çamlıca Barkod’un yaklaşık 27 yıllık satış ve servis deneyimini gelişmiş teknolojiyle birleştirdiği ürünü Veyron Mobil Saha Satış Programı, satış personelinin kontrolü ve buna bağlı olarak performansa dayalı yönetim araçları geliştirilmesi konusunda büyük kolaylıklar sağlıyor.

Şirketinizin her an yanınızdayız!

Özellikle gıda, ambalaj, içecek, temizlik sektöründe müşterilerinize ne kadar hızlı ve doğru hizmeti vermeniz sizi rakiplerinizin önüne taşır. “Müşteri için değil, müşteriyle birlikte” felsefesiyle, şirketinizin rekabet gücünü artırmasında, sizinle bir çözüm ortağı gibi çalışıyor.

Hayat Hızlanıyor ve Mobilleşiyor

 Çamlıca Barkod, giderek mobilleşen ve hızlanan yaşama uygun teknolojik çözümleri, hızla hayata geçiriyor. Şirketinizin cirosunu artırmak, masraflardan tasarruf ettirmek, işlerinizde sürat kazandırmak için size özel mobil sıcak satış programı ve soğuk satış programı geliştirmeye devam ediyor.

 

Hemen deneyin…

Form
cari-hesap-yonetimi

Cari Hesap Takibi

Tanımlanan rotalara göre sıcak satış veya soğuk satış için ziyaretler yapabilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz müşterilerinize soğuk satış yapıyorsanız satış siparişlerinizi kredi risk durumuna göre alabilir veya sıcak satış yapıyorsanız gene kredi risk durumuna göre satış yapabilirsiniz. Cari hesap mutabakatı ve tahsilatını da aynı anda gerçekleştirebilirsiniz. Mobil yazıcılardan e-fatura, e-irsaliye, e-arşiv faturası ve tahsilat makbuzu düzenleyebilir ve cari hesap mutabakatı yapabilirsiniz.

Form

Stok Takibi

Stok takibi, stok kartı fiyatları, miktar kontrolü Veyron araçta muhasebe yazılımı ile çok kolay. Erp yazılımı üzerinden tanımlanan stok kartları Veyron araçta muhasebe programına aktarılır. Stok kartları ile ilgili değişiklikler güncelleme ayarlarına göre internet bağlantısı mevcutsa güncelleme işlemi yapılır. Stok kartlarının birimleri, depo miktarları, fiyatları ister barkod okuyucu ile okutarak ister kameradan barkodu okutarak ürün adından veya barkodundan manuel olarak arayarak görüntüleyebilirsiniz. Tanımlı ana grup ve alt gruplara göre de filtreleme yapabilirsiniz.

Form

Fiyat Gör

Ürünlerin fiyatlarının doğruluğunu kontrol etmek amaçla kullanabileceğiniz basit bir arayüzdür. El terminallerinin barkod okuyucusu, telefonların kameralarından veya bluetoothla tablete telefona bağlı bir barkod okuyucu vasıtasıyla ürünlerin barkodları okutularak ürünlerin fiyatları kontrol edilebilir.

Form

Sıcak Satış

Satış işlemleri satış faturasının oluşturulduğu kısımdır. Cari seçtikten sonra üzerinde tıklayarak satışa başlanabilir veya direk satış ekranında iken önce cari seçerek satışa başlanabilir. Satış esnasında ana gruba göre ürünler filtrelenebilir barkod okuyucu veya kamera yardımıyla barkod okutulabilir; aynı zamanda stok kodundan veya ürün isminden manuel olarak da arama yapabilirsiniz. Satış esnasında müşteriye ait farklı adreste depo veya şubeler varsa onlar seçilerek ilerlenebilir. Müşteriye ait tanımlı iskonto veya fiyat varsa o fiyatlara göre sistem çalışır. İstenirse yetkiye bağlı olarak iskonto yapılabilir veya fiyat değiştirilebilir.

Hazırlanan evrak yedeklenmediği sürece veya arka taraftaki entegre programa gönderilmediği sürece üzerinde değişiklik yapılabilir, yazdırılabilir.

Form
ürün-toplama

Planlı Satış

Planlı Satış sahadan toplanan siparişler planlı satış bölümüne düşer. Siparişe uygun olarak ürünler hazırlanır ve sevkiyat yapılır. Teslim edilemeyen ürünler bekleyen siparişte kalır. Aynı firmaya ait birden fazla sipariş mevcutsa siparişler birleştirilebilir. Siparişe göre planlı satışta sipariş miktarı fiyat ve iskonto kontrolü yapılır.

Form

Sipariş İşlemleri

Cari seçtikten sonra üzerinde tıklayarak siparişe başlanabilir veya direk sipariş ekranında iken önce cari seçerek de siparişe başlanabilir. Sipariş esnasında ana gruba göre ürünler filtrelenebilir. Barkod okuyucu veya kamera yardımıyla barkod okutulabilir veya stok kodundan, ürün isminden manuel olarak arama yapabilirsiniz. Sipariş esnasında müşteriye ait farklı adreste depo veya şubeler varsa onlar seçilerek ilerlenebilir. Müşteriye ait tanımlı iskonto veya fiyat varsa o fiyatlara göre sistem çalışır. İstenirse yetkiye bağlı olarak iskonto yapılabilir veya fiyat değiştirilebilir.

Form

Tahsilat İşlemleri

Firmalara yapılan satışların tahsilatlarının yapıldığı bölümdür. Önce cari seçerek veya tahsilat işleminden cari seçerek işleme başlanabilir. Nakit, çek, senet, havale sözü, kredi kartı ile tahsilat yapılabilir.

Form

Tediye İşlemleri

Firmalardan yapılan satın alma işlemlerinin ödemesi için kullanılır. Önce cari seçerek veya tediye işleminden cari seçerek işleme başlanabilir. Nakit, çek, senet, havale sözü, kredi kartı ile ödeme yapılabilir.

Form

Günlük Özet

Program kullanıcısının günlük yaptığı işlemleri gösteren basit bir rapordur.

Kullanıcı Görüşleri

Ceki Kohen

"Kullanımı en kolay market muhasebe programı. Çamlıca Barkod ile iletişim kurarak her türlü desteği alabilirsiniz."

“Samet Eroğlu

"Uygulama içireği, tasarım ve raporlama kolayli herseyiyle mükemmel..."

Cem İrken

"Herşey gayet iyi düşünülmüş. Kullanım kolaylaştırılmış. Cari hesap veya kasa gibi bütün detayları görebiliyoruz. Yapanlara teşekkür ederim."

“Şeref Seyen”

"3-4 gündür denemeler yapıyorum, ihtiyacımı karsilayacagini düşünüyorum. Kullandikca ihtiyac duyacağım hususlarda destek alabilir ve geri bildirimlerimiz ile gelismesine arti olacak fikirlerimiz değerlendirilir ise harika olur."

“Sibel Çelik”

"Super. Olumsuz yorumlara inat harikasiniz:) başarılarınizin devamini diliyorum ellerinize sağlık."

“Veysel Karadağ”

"Çok detaylı ve başarılı Çok hızlı çalışıyor. Tebrikler"

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi
09:15am – 18:30pm
09:15pm – 17:45pm

Pazar

Bize Ulaşın

Herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin!

9 + 12 =