Market-Depo Barkod Sistemi

Depo Yönetimi – Market ve Mağaza Yönetimi

Yerinden Değil Yerinde Yönetim!

Veyron Depo Programı ile depo ve market stokunu tutmak için kullanıcı dostu yapısıyla çok kolay ve hızlı bir çalışma imkanı ortaya çıkarıyor. Depo sayımı, plansız mal kabul, planlı mal kabul, şube sipariş, planlı ve plansız depo sevk işlemleri, şube sipariş teslim, marketler ve mağazalar için etiket baskı, koli barkodlarını tanımlamak için birim barkod tanıtım menüleri ile sizlerin hizmetinde.

Her gün gelişen yapısıyla Android ve Ios işletim sistemlerinde tablette, telefonda veya el terminali üzerinde barkod sistemi için vazgeçilmez bir sistem elemanı. Doğru stok için sayım şart. Sayım için Veyron Depo Programı. Bir çok Erp yazılımıyla entegre.

Hemen deneyin…

Form

Etiket Baskı

İster mağaza ister market olsun; ister 10 metrekare ister 10.000 metrekare olsun Veyron etiket baskı modülü ile etiketsiz ürünlerin etiketini veya indirim etiketlerini mobil yazıcılar ve ağ yazıcıları üzerinden basabileceğiniz; online ve offline yapısıyla bağlantı kopsa dahi çalışmaya devam eden sistemimizde barkod okuyucu ile okutarak veya ürün isminden arama yaparak etiketlerinizi basabilirsiniz.

Form

Depo Sayım

Mağaza-market ve depolarınızı sayıp stokların güncellenmesi için hazırlanmıştır. Kontrollü sayım menüsü üzerinde daha önceden el terminali üzerine yüklenen stok kartları koli barkod ile veya ürün barkodu ile okutularak sayım işlemi yapılır. Kontrolsüz sayım ise stok kartları el terminaline yüklenmeden barkod okuyucu ile okutularak gerçekleştirilir. Bazı firmalar ellerindeki stok bilgisine göre kontrollü sayımı kullanırken bazı firmalar barkodları okutup geçerek kontrolsüz sayımı tercih etmektedir. 

Depo Barkod Sistemi

Form

Plansız Malkabul

Sipariş verilmeden mağazaya gelen ürünlerin mal kabul işlemleri irsaliye veya fatura olarak buradan yapılır. İrsaliye olarak girişi yapılan bu mal kabullere istinaden daha sonra faturalama işlemi yapılır. Özellikle günlük alınan süt yoğurt ekmek gibi ürünler için plansız mal kabul işlemi kullanılır. Plansız mal kabul işleminde ürün barkodları barkod okuyucudan okutularak veya ürün listesinden manuel olarak arayarak seçilir ve miktarları girilerek mal kabul işlemi yapılır.

Form

Planlı Malkabul

 Verilen siparişe istinaden yapılan mal kabul işlemidir.  Merkez depodan yapılan sevk işlemi olsun firmalardan gelen siparişler olsun planlı mal kabul işlemi ile mağazaya veya depoya ürün giriş yapılır. Bazı firmalar siparişleri birleştirerek sevk işlemini yaparlar. Birden fazla sipariş birleştirilerek mal kabul işlemi yapılabilir. Yapılan planlı mal kabul işlemi ERP yazılımı üzerinde irsaliye olarak veya fatura olarak kontrol altına alınır. Siparişten fazla gelen ürünler iade irsaliyesi düzenlenerek geri iade edilir. Yüksek fiyatlı gelen ürünler içinse fiyat farkı faturası oluşturulur.

Form

Şube Sipariş

Mağazaların siparişlerini merkez depoya verdikleri bölümdür. Sipariş esnasında ana gruba göre ürünler filtrelenebilir barkod okuyucu veya kamera yardımıyla barkod okutulabilir veya stok kodundan, ürün isminden manuel olarak arama yapabilirsiniz.

Şube sipariş evrağı ile  merkez depoya ulaşan siparişler el terminali vasıtasıyla planlı depo sevk işlemi ile siparişi veren şubeye sevk edilir. Burada firma kendi araçlarını, kargoyu veya lojistik firmasını kullanabilir.

 

Form

Satınalma Sipariş

Mağazalardan veya merkezden firmalar sipariş verilen bölümdür Öncelikle sipariş verilecek cari hesap kartı seçilir. Sipariş esnasında ana gruba göre ürünler filtrelenebilir barkod okuyucu veya kamera yardımıyla barkod okutulabilir veya stok kodundan, ürün isminden manuel olarak arama yapabilirsiniz.

Erp yazılımına düşen bu siparişler satın alma yetkilisinin onayından sonra el terminalinde planlı mal kabul bölümüne düşer. Buradan siparişler filtrelenerek gerekirse birden fazla sipariş birleştirilerek mal kabul işlemi el terminali ile koli barkodları veya ürün barkodları barkod okuyucu yardımıyla okutularak yapılır.

 

Form

Planlı Deposevk

Şubelerden gelen siparişler istinaden yapılan depo sevk işlemidir. Sevk esnasında ana gruba göre ürünler barkod okuyucu veya kamera yardımıyla barkod okutulabilir veya stok kodundan, ürün isminden manuel olarak arama yapabilirsiniz. Ürünleri listeden seçerek te ilerleyebilirsiniz. Eğer ürün şubede tekrar mal kabul yapılacaksa kamyon depolar açarak bir sonraki adımda anlatacağımız işlemle ürünlerin direk şubeye girmesini engelleyebilir ve kontrolü artırabilirsiniz. 

Form

Şube Sipariş Teslim

Kamyona yüklenen ürünler şubeye ulaştığında buradan şubeye teslim edilerek ürünlerin şube stoğuna girmesi sağlanır. Şubede ürün teslim işlemi şube sevk teslim ile veya planlı mal kabul işlemi ile yapılabilir. Burada Şube Sevk Teslim kamyona zimmetlenen el terminali ile ilgili şubenin siparişi açılarak yapılır. İşlemi şube personeli yapıyorsa planlı mal kabul evrağı üzerinden ürün barkodlarını veya koli barkodlarını barkod okuyucu ile okutarak veya ürünleri listeden seçerek ürünleri teslim alır. Kamyona yüklenen stokla teslim alınan stok arasında farklılık varsa eksik gelen ürünler kamyon depo da kalır, fazla gelen ürünler istenirse teslim alınır istenirse geri iade edilir.

Form

Depo Sevk

Ürünler A deposundan B deposuna direk olarak sevk olduğu bölümdür. Sipariş kontrolü yoktur. Sevk esnasında ana gruba göre ürünler filtrelenebilir barkod okuyucu veya kamera yardımıyla barkod okutulabilir veya stok kodundan, ürün isminden manuel olarak arama yapabilirsiniz. Dilerseniz ürünleri listeden seçerek ilerleyebilirsiniz Evrak kaydedildiği zaman A deposundaki ürünler B deposuna sevk edilmiş olur.

Form

Brim Barkod Tanıtım

Ürünlerin çok fazla barkodu değişebilmekte veya depolarda koli barkodları tanımlanmak istenebilmektedir. Bu kısımda stoktaki mevcut bir ürüne farklı bir birime veya aynı birime yeni bir barkod tanıtabilirsiniz. Mevcut ürün barkodu el terminali üzerindeki barkod okuyucu ile okutulduktan sonra ürün seçilir ve yeni eklenecek barkod okutulur. barkod hangi birime tanımlanacaksa birim seçilir, eğer tanımlanacak yeni barkod bir koli barkodu ise koli içi adet girilerek kayıt yapılır.

Kullanıcı Görüşleri

Ceki Kohen

"Kullanımı en kolay market muhasebe programı. Çamlıca Barkod ile iletişim kurarak her türlü desteği alabilirsiniz."

“Samet Eroğlu

"Uygulama içireği, tasarım ve raporlama kolayli herseyiyle mükemmel..."

Cem İrken

"Herşey gayet iyi düşünülmüş. Kullanım kolaylaştırılmış. Cari hesap veya kasa gibi bütün detayları görebiliyoruz. Yapanlara teşekkür ederim."

“Şeref Seyen”

"3-4 gündür denemeler yapıyorum, ihtiyacımı karsilayacagini düşünüyorum. Kullandikca ihtiyac duyacağım hususlarda destek alabilir ve geri bildirimlerimiz ile gelismesine arti olacak fikirlerimiz değerlendirilir ise harika olur."

“Sibel Çelik”

"Super. Olumsuz yorumlara inat harikasiniz:) başarılarınizin devamini diliyorum ellerinize sağlık."

“Veysel Karadağ”

"Çok detaylı ve başarılı Çok hızlı çalışıyor. Tebrikler"

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi
09:15am – 18:30pm
09:15pm – 17:45pm

Pazar

Bize Ulaşın

Herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin!

14 + 12 =